DARNI SVEIKATINIMOSI SISTEMA, APJUNGIANTI JUDESĮ, KVĖPAVIMĄ, MEDITACIJĄ

Daugiau nei 9000 metų skaičiuojanti unikali ir darni žmogaus galimybių vystymo sistema, kurią ištobulino ir pasauliui padovanojo Korėjos kalnuose praktikavę išminčiai. Prieš tūkstančius metų dao meistrai siekdami ilgo, sveiko ir laimingo gyvenimo, ieškojo būdų ir kelių, kaip tai pasiekti, todėl ši sistema yra logiška, kruopščiai apgalvota ir  turi viską, ko reikia žmogaus sveikatai atkurti, išsaugoti ir palaikyti.

 

KOUK SUN DO tūkstančius metų buvo praktikuojama slaptai  ir tik nuo 1967 metų šis mokymas Didžiojo meistro Chung San dėka tapo prieinamas visiems. Praktiką gavome iš pirminių šaltinių, todėl ji yra nepraradusi autentikos ir lavina visą žmogų - sustiprina kūną, nuramina protą. Tai nėra religinė sistema, todėl tinkama bet kurio tikėjimo žmogui.  Šiuo metu daugelis žmonių ne tik Korėjoje, bet ir visame pasaulyje praktikuoja šią sveikatinimosi sistemą, kuri apjungia į darnią visumą judesį, kvėpavimą, meditaciją, moko atkurti ir valdyti gyvybės energiją.

Praktika palaipsniui atskleidžianti kiekvieno praktikuojančio žmogaus kūno ir dvasios gebėjimus, todėl praktikuojant padidėja lankstumas, normalizuojasi miegas, virškinimas, padidėja bendras  gyvybingumas ir atsparumas stresui -  stiprėja fizinė ir emocinė sveikata, auga sąmoningumas, todėl savaime pasiekiama harmonija ir pusiausvyra. Praktika tinkama įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

 

 

KUKSANDO STRUKTŪRA

Atsipalaidavimo ir apšilimo pratimai - pirmoji kuksando praktikos dalis, skirta pasiruošti meditacijai, atpalaiduoti kūną ir nuraminti mintis. Tempimo pratimai atliekami susitelkus, judesys atliekamas sulaikius kvėpavimą ir jaučiant savo galimybių ribas.

Plačiau

 

Svarbiausia praktikos dalis – kvėpavimo meditacija. Mokslas jau įrodė meditacijos poveikį žmogaus sveikatai, o rytų išminčiai jau prieš daugelį metų suprato meditacijos ir kvėpavimo svarbą žmogaus sveikatos būklei, todėl jai skiriamas ypatingas dėmesys.

Plačiau

Akupresūra arba taškinis masažas – poveikio žmogaus organizmui spaudant aktyvius kūno taškus technika. Žinodami, kokie taškai susiję su kepenimis, širdimi, smegenimis, inkstais ir kitais svarbiais organais, galime sau padėti sužinoti apie turimas problemas ir jų atsikratyti.

Plačiau

Kovos menai nėra įtraukti į kasdien atliekamas praktikas. Jų mokosi tie, kurie nori labiau gilintis į  kuksando. Tai tam tikra judesių seka, išlaikiusi savo archaiškas formas ir turinti poveikį žmogaus savijautai ir sveikatai, kai fiziniais pratimais stiprinama ir vidinė jėga.

Plačiau