ASMENINĖ KONSULTACIJA, PASITELKIANT IR 'MINDFULNESS' ĮRANKIUS

gyvai arba internetu

JEI SUSIDURIATE SU:

Nerimu, baime
Emociniu nestabilumu
Nemiga, nuovargiu
Stresinių situacijų nevaldymu
Priepuoliniu valgymu
Asmeninio augimo ir produktyvumo poreikiu

Siūlome konsultacijas internetu

Konsultacijos per FACEBOOK MESSENGER, TELEFONU, SKYPE, VIBER, WHATSAPP ar kitą kliento pasirinktą programą nuo "kabinetinių" konsultacijų skiriasi tuo, kad vyksta internetinėje erdvėje, o ne „akis į akį“; taip pat skiriasi įrankiais, kuriais naudojamės (susipažinkite išsamiau  >>>>)

Tai asmeninis virtualus "susitikimas", ieškant sau svarbių atsakymų  ar problemų sprendimo būdų. Virtualią konsultaciją paprastai renkasi žmonės, kurie nori išsaugoti savo anonimiškumą, taip pat tie, kurie dėl įvairiausių priežasčių negali susitikti "gyvai" (sveikatos būklė, atoki gyvenamoji vieta ir pan.).

Vienas iš tokios konsultacijos privalumų – galima laisvai pasirinkti erdvę (pvz., namų aplinka ar darbo kabinetas pietų pertraukos metu). Taip pat sutaupoma laiko, nes nereikia niekur važiuoti. Šiais laikais nebūtina turėti net kompiuterį, pakanka turėti telefoną su interneto prieiga.

Konsultacijos metu naudojamas garsinis (jei klientas pageidauja, ir video) ryšys, todėl norint konsultuotis tokiu būdu, reikalingas kompiuteris/telefonas, interneto ryšys, ausinės (garsiakalbiai), mikrofonas ir instaliuota atitinkama nemokama programa.

Kaip užsiregistruoti? 

Skambinkite mums tel. +37068215454 arba užsiregistruokite konsultacijai internetu el. pašto info@animo.lt ar svetainėje pateiktos kontaktų formos pagalba.

Apmokėjimas už konsultaciją vykdomas per banką iki konsultacijos. Standartinis įkainis - 30-50 eurų/val., priklausomai nuo situacijos sudėtingumo.

Sutartą dieną ir valandą prisijunkite prie savo turimos prieigos ir palaukite, kol su Jumis susisieksime.

Paprastai konsultacija trunka iki 1 val., o konkrečios sąlygos aptariamos su kiekvienu besikreipiančiu individualiai.

Vilniaus miesto ar rajono klientams siūlome konsultacijas tiek internetu, tiek susitikus gyvai, suderinus vietą ir laiką.