PRIVATUMO POLITIKA

...

PRIVATUMO POLITIKA

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir esame pasiryžę jį saugoti teikiant paslaugas, sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti Jūsų pateiktus duomenis. Šia privatumo politika informuojame apie pagrindinius asmens duomenų tvarkymo bei Jūsų teisių įgyvendinimo principus. Jūsų duomenis tvarkome vadovaudamiesi Duomenų apsaugos įstatymais.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, pateikdami savo duomenis, pildydami užklausos/kreipimosi formas, tęsdami naršymą svetainėje, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su šia Privatumo politika, suprantate jos nuostatas ir sutinkate jos laikytis. Jeigu nesutinkate laikytis šios Privatumo politikos, prašome nesinaudoti paslaugomis, neteikti savo asmens duomenų ir nenaršyti svetainėje.

Asmens duomenys – bet kokia informacija apie fizinį asmenį, kurio tapatybė nustatyta arba kurio tapatybę galima nustatyti; fizinis asmuo, kurio tapatybę galima nustatyti, yra asmuo, kurio tapatybę tiesiogiai arba netiesiogiai galima nustatyti, pagal vardą ir pavardę, asmens identifikavimo numerį, buvimo vietos duomenis, pagal vieną ar kelis to fizinio asmens požymius ir kt.

Duomenų subjektas – fizinis asmuo, kuris naudojasi paslaugomis, naršo svetainėje.

Svetainė – paslaugos ar informacija, prieinamos tinklalapiuose/svetainėse   www.animo.lt; www.tamuliene.com

Tvarkomų asmens duomenų apimtis priklauso nuo užsakomų ar naudojamų paslaugų, ir to, kokią informaciją pateikiate Jūs, kai užsakote ir (ar) naudojatės paslaugomis, lankotės ar registruojatės svetainėje. Duomenys tvarkomi tik esant teisėtam tvarkymo pagrindui.

Mes siekiame, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tik tokiais tikslais, kuriais buvo surinkti ir tik tiek, kiek būtina konkrečiam asmens duomenų tvarkymo tikslui pasiekti.

Jūsų pateiktus duomenis teisėtai tvarkome ir naudojame Jūsų užsakomų arba užsakytų paslaugų teikimo tikslais. Pateiktus duomenis naudojame, kad atpažintume Jus, kai mokate už paslaugas ar prekes, prisijungiate prie savo paskyros, taip pat tam, kad praneštume su paslaugos teikimu susijusius klausimus.

Jūsų paskyroje esanti informacija saugoma tam, kad galėtumėte pilnavertiškai naudotis savo paskyra ir svetainės funkcionalumu.

Norėdami naudotis mokamomis paslaugomis ar sumokėti už prekes, turite pateikti savo asmens duomenis tam, kad būtų užtikrintas tinkamas ir patikimas lėšų pervedimas bei atsekamumas. Kitaip mokamomis paslaugomis naudotis negalėsite. Pateikdami savo duomenis, patvirtinate, kad jie tikslūs ir teisingi. Pastebėję netikslumų, juos ištaisykite arba praneškite mums.

Diskusijų/forumo skiltyje gali būti renkami šie asmens duomenys: diskusijos dalyvių statistika, dalyvių slapyvardis/identifikatorius, diskusijos dalyvio įrašo data ir laikas, el. pašto adresas. Duomenų tvarkymo pagrindas – duomenų subjekto (asmens, kuris pateikia asmens duomenis) - Jūsų sutikimas.

Asmens duomenys, kurie gali būti naudojami tiesioginei rinkodarai, tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu – pvz. kai įvedate juos į naujienlaiškio užsakymo formą, sukuriate asmeninę paskyrą ir pan. Jums pareikalavus, duomenų naudojimą tiesioginei rinkodarai nedelsiant nutraukiame. Pareikalauti galite kreipdamiesi žemiau nurodytais kontaktais arba paspausdami atitinkamą nuorodą el. laiške, svetainėje ir kt.

Mes taip pat galime tvarkyti apibendrintus asmens duomenis statistiniais tikslais nuasmeninta forma.

Jūsų asmeninę informaciją tvarkysime ir saugosime tik tiek, kiek to reikės šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti. Duomenys ištrinami, kai tampa neaktualūs paslaugų teikimo tikslais arba nedelsiant, kai Jūs pareikalausite. Sutikimo pagrindu gautus duomenis  saugosime ne ilgiau nei 3 metus nuo paslaugų teikimo pabaigos.

Jūsų asmens duomenis tretiesiems asmenims galime pateikti: a)      ginčo atveju – teisines paslaugas mums teikiantiems teisininkams; b)      valstybės institucijoms bei kitiems asmenims Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Asmens duomenys saugomi teisėtai Lietuvos Respublikoje veikiančių įmonių serveriuose, asmens duomenys neperduodami už Europos Sąjungos ribų.

Jūs turite visas su asmens duomenimis susijusias teises, numatytas teisės aktuose. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, kreipkitės į mus raštu arba susisiekite rašydami iš elektroniniu pašto adreso, kuris buvo mums pateiktas.

SLAPUKAI

Mes naudojamės slapukais, siekdami nustatyti Jūsų tapatybę mūsų interneto svetainėje. Mūsų tikslas – kiek įmanoma personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus.

Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į Jūsų kompiuterio standųjį diską, kad interneto svetainė atsimintų Jus. Šią informaciją gali sudaryti svetainės nuostatų duomenys, puslapio URL nuoroda, sugeneruotas unikalus kodas identifikacijai. Kai esate registruotas vartotojas, tai gali būti koduoti prisijungimo duomenys, kurie gali būti apdorojami serveryje patvirtinant lankytojo statusą. Slapukais gaunama informacija naudojama: nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus, siekiant atverti jiems jų užsakytas paslaugas, siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams sistemos lankytojams, siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų su paslauga susijusius produktus/paslaugas.

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų tinkamai. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono/planšetės, turėsite pasiskaityti jo naudojimo instrukciją.

Jeigu ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko, Jums teks iš naujo registruotis kiekvieną kartą lankantis mūsų svetainėje. Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji neleistų išsaugoti slapukų Jūsų kompiuterio standžiajame diske. Tai sumažins tinklalapio funkcionalumą, neleis naudotis tam tikromis paslaugomis. Slapukai paprastai galioja iki 3 metų.

Būtini slapukai. Šie slapukai leidžia lankytojui naršyti svetainėje ir naudotis pageidaujamomis funkcijomis, pavyzdžiui, suteikia prieigą prie saugių/apsaugotų svetainės sričių, tad be jų prisijungimas yra neleidžiamas. Šie slapukai apie lankytojus nerenka informacijos, kuri galėtų būti panaudota rinkodarai arba atsiminti, kur lankytojas lankėsi svetainėje. Be šių slapukų mes negalėtume suteikti paslaugų, kurios leidžia mūsų svetainei tinkamai veikti. Šios kategorijos slapukų išjungti negalima.

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai suteikia galimybę pagerinti svetainės funkcionalumą. Pavyzdžiui, prisiminti lankytojo pasirinktus nustatymus, tokius kaip pageidaujama kalba, spalvos, šrifto dydis, prisijungimo duomenys ir kiti nustatymai. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie informuoja mūsų puslapiuose apie savo paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos svetainės funkcijos negalės tinkamai veikti.

Veiklos (analitiniai) slapukai (Google Analytics, Youtube, LinkedIn, kt.) renka informaciją apie tai, kaip lankytojas naudojasi mūsų svetaine arba mūsų socialinių tinklų paskyromis. Tačiau šie slapukai nerenka asmens tapatybę atskleidžiančių duomenų. Jie naudojami tik mūsų svetainės ir socialinių tinklalapių paskyrų veiklai gerinti. "Google Analytics" slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduodama ir saugoma Google serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Google naudos šią informaciją, kad būtų galima įvertinti, kaip naudojatės svetaine, sukurti svetainių veiklos ataskaitas ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainių veikla ir interneto naudojimu. Google taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai, arba kai tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją Google vardu. Galite atsisakyti naudoti slapukus pasirinkdami tinkamus naršyklės nustatymus, tačiau jei tai padarysite, negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis. Naudodamiesi mūsų svetaine, Jūs sutinkate, kad Google apdoros duomenis apie jus pagal anksčiau nurodytus tikslus ir tikslus. Plačiau https://policies.google.com/privacy

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: AdClick, Facebook Pixel, Youtube, LinkedIn ir kt. naudojami siekiant lankytojui pateikti reklaminius skelbimus, kurie galėtų lankytojui būti aktualūs ir atitiktų jo interesus, t. y. jie nukreipti tiksliniam rinkodaros orientavimui. Jie taip pat naudojami siekiant sumažinti reklaminių skelbimų pateikimo kiekį ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Taip pat šie slapukai naudojami susiejimui su socialiniais tinklais, pavyzdžiui, Facebook, LinkedIn, jeigu lankytojas tose svetainėse sutiko naudoti jų slapukus, pavyzdžiui, paspaudęs Patinka ir (ar) Dalintis Facebook, Youtube ar LinkedIn socialinių tinklų paskyrose.

SOCIALINIAI TINKLAI (FACEBOOK ir kt.)

Visą informaciją, kurią Jūs pateiksite socialinio tinklo (pvz. Facebook, įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ ir „Follow“ naudojimą bei kitą komunikaciją) ar kuri gaunama Jums aplankius tinklo paskyrą (įskaitant informaciją gaunamą slapukų pagalba) ar skaitant tinklo įrašus, kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas.

Kaip Facebook paskyros administratorius, mes parenkame atitinkamus nustatymus, atsižvelgdami į savo tikslinę auditoriją. Socialinio tinklo valdytojas suteikdamas galimybę sukurti paskyrą socialiniame tinkle ir ją administruoti, gali būti apribojęs galimybę keisti tam tikrus, esminius nustatymus ir tokiu būdu mes negalime įtakoti, kokią informaciją apie Jus rinks socialinio tinklo valdytojas.

Paprastai, socialinio tinklo valdytojas Jūsų asmens duomenis (net ir tuos, kurie surinkti mums pasirinkus papildomus paskyros nustatymus), tvarko socialinio tinklo valdytojo nustatytais tikslais, remdamasis socialinio tinklo valdytojo privatumo politika. Tačiau Jums naudojantis socialiniu tinklu, bendraujant su mumis per socialinį tinklą, apsilankant mūsų paskyroje socialiniame tinkle ar stebint mūsų įrašus jame, mes gauname informaciją apie Jus. Gaunamų duomenų apimtis priklauso nuo parinktų paskyros nustatymų, susitarimų su socialinio tinklo valdytoju dėl papildomų paslaugų užsakymo, socialinio tinklo valdytojo nustatytų slapukų.

Socialinio tinklo valdytojas renka informaciją, kokio tipo turinį Jūs matote, ką veikiate socialiniame tinkle, su kokiais asmenimis bendraujate, kaip dažnai ir kiek laiko su jais bendraujate, esate aktyvūs socialiniame tinkle ir kitą informaciją, įskaitant informaciją apie Jūsų naudojamą galinį įrenginį.

 

Kontaktai: Vilma Edita Tamulienė; tel. +37068215454, info@animo.lt