Back

NETURITE GALIMYBIŲ ATVYKTI Į PRAKTIKAS AR SEMINARUS?

Dalyvaukite videokonferencijose, būdami namuose, sodyboje, kelionėje...

 

 

KAIP DALYVAUTI VIDEOKONFERENCIJOJE AR VEBINARE?

 

  1. Videokonferencijos vyksta zoom.us. erdvėje. Jums reikės (jei dar neturite) atsisiųsti šią nemokamą programėlę į savo telefoną ar kompiuterį. Paspauskite ant mėlyno ZOOM logotipo ir susipažinkite su programėlės galimybėmis.
  2. Programėlės atsisiuntimui Jums reikės paspausti mūsų konferencijos nuorodą. Paspaudus, programėlė turėtų pradėti siųstis automatiškai.
  3. Sekite instrukcijas, kurias matysite kompiuterio arba telefono/planšetės ekrane. Jei reikės, įveskite konferencijos ID numerį. Jį rasite nuorodoje į konferenciją (pvz. šioje nuorodoje https://us04web.zoom.us/j/8395869942 konferencijos ID yra 8395869942).
  4. Kai programėlė atsisiunčia, ji turėtų atsidaryti automatiškai ir turėtumėte matyti mūsų konferenciją.

Jungiantis pirmą kartą, prisijungimą reikėtų pradėti šiek tiek anksčiau nei numatyta konferencijos pradžia. Mes būsime prisijungę 15 minučių iki konferencijos pradžios, kad Jūs galėtumėte išbandyti, kaip veikia programėlė.

Programėlę galite įsidiegti nelaukdami dienos, kai prasidės konferencija - taip turėsite daugiau laiko susipažinti su ja.

Trumpos videoinstrukcijos - spauskite rodyklę:

Jei nesuspėsite įsijungti numatytu laiku, visą vaizdo įrašą galėsite peržiūrėti ANIMO svetainėje bet kuriuo jums patogiu metu.

Jei norėsite užduoti klausimus lektorei – prašome juos atsiųsti el. paštu info@animo.lt . Videokonferencijos  metu pasistengsime į juos atsakyti ir padiskutuoti.

VIDEOKONFERENCIJŲ, PRAKTIKŲ, SEMINARŲ ĮRAŠAI